EN FR PL

Kancelaria Adwokacka
na trudne czasy!

Kancelaria

krystian_szelag.jpgKancelaria została założona przez adwokata Krystiana Szeląga.

Mecenas Krystian Szeląg jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (2004). Ukończył również Podyplomowe Studia Prawa Europejskiego w Centrum Studiów Europejskich w Toruniu (2004).

W latach 2005-2008 odbył aplikację sądową w Sądzie Rejonowym w Biskupcu i w Sądzie Okręgowym w Olsztynie, podczas której poznał specyfikę pracy w każdym z wydziałów sądowych. W 2008 roku złożył w Sądzie Apelacyjnym w Białymstoku państwowy egzamin sędziowski, po czym został wpisany na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Olsztynie.

Przed założeniem własnej kancelarii adwokackiej, swoje doświadczenie zawodowe zdobywał łącznie przez okres przeszło 10 lat pracując m.in., jako:

Adwokat Krystian Szeląg przy pełnieniu swoich obowiązków zawodowych posługuje się językiem angielskim i francuskim, w tym specjalistycznym prawniczym, co potwierdzają liczne kursy:

Adwokat Krystian Szeląg jest również absolwentem szeregu specjalistycznych kursów organizowanych przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie m.in. z zakresu:

W swojej pracy Kancelaria wykorzystuje nowoczesne techniki działania i komunikacji, tak by zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość usług - zarówno w kraju jak i za granicą, również współpracując z prawnikami zagranicznymi.